Feragatname

Web sitemize devam etmeden önce, lütfen önce Feragatnamemizi, Şartlar ve koşullar ve Gizlilik Politikamızı okuyun . Kamuoyuna genel bilgi vermek için buradayız. Bilgileri topladık ve burada yalnızca eğitim ve farkındalık amacıyla sağladık. 

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi hakkında sorularınız varsa, lütfen Bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin. 

Inattvboxindir.com.tr için Sorumluluk Reddi

Inattvboxindir.com.tr tüm bilgileri sadece genel bilgi vermek amacıyla iyi niyetle yayınlamaktadır . inattvboxindir.com.tr tarafından sağlanan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve güvenilirliği garanti edilmez. %100 doğru olduğunu iddia etmiyoruz; içinde bazı tutarsızlıklar olabilir.  Bu web sitesindeki bilgileri inattvboxindir kullanımınızın riski size aittir. Politikamız, https://inattvboxindir.com.tr/ adresini ziyaret edenlerin neden olabileceği maddi kayıp ve/veya zararlardan veya dijital sorunlardan sorumlu değildir. 

Bu tür harici web sitelerine giden köprülere tıklayarak diğer web sitelerine erişebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine bağlantı verme çabalarımıza rağmen, bu sitelerin içeriğinden veya niteliğinden sorumlu değiliz. Bu bağlantılar, bu diğer web sitelerindeki tüm içeriği önermez. ‘Kötü’ bir bağlantıyı kaldırabilmemiz için site sahiplerinin ve içeriğin bildirimde bulunmaksızın değiştirilmesi mümkündür.

Web sitemizden ayrılırsanız, lütfen diğer sitelerin farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce, lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve Hizmet Şartlarını inceleyin.

Feragatnamemizi ve hüküm ve koşullarımızı kabul ediyorsunuz.

Her şeyi yerine getirdikten sonra, devam etmek isterseniz, sorumluluk reddimizi ve hüküm ve koşullarımızı tamamen kabul ettiğiniz ve bunlara uyduğunuz şeklinde yansıtılacaktır.