inat tv box apk

inat tv box apk, piyasadaki en son android uygulamasıdır. Uygulama inat tv tarafından sağlanmaktadır. Tüm favori filmlerinizi, haberlerinizi, sporlarınızı ve daha fazlasını izlemenizi sağlayan kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir araçtır.

Zamanlayıcı gösterisi (en son), hedefli reklamlar, hava durumu tahmini, seçtiğiniz şarkı ve albümlerin çalma listesi gibi bir akıllı TV’nin fiziksel TV dışında sahip olduğu tüm özellikleri sağlar. Diğer özellikler şunlardır: Eğlence: inattvbox ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde canlı TV kanallarına erişin ve kendi başınıza filmlerin keyfini çıkarın.

Videolar çevrimdışı olarak görülebilir ve herhangi bir cihaza aktarılabilir, böylece evden veya işten izleyebilirsiniz.

iNat-Box
iNat Box

Kullanıcılar hiçbir ek ücret ödemeden şovları ve filmleri izleyebilirler. Uygulama, tüm kanallarınız, filmleriniz ve TV şovlarınız arasında gezinmeyi kolaylaştıran basit bir kullanıcı arayüzü kullanır.

Bu, çevrimiçi canlı TV izlemenin ve içerikle bağlantı kurmak için internet bağlantınızı kullanmanın yeni bir yoludur.

Uygulamaya erişirken bazı reklamlar açılıyor; ortadan kaldırmak için bir seçenek ekleniyor, böylece uygulamayı herhangi bir kesinti olmadan kullanmaya devam edebiliyoruz. Yayın akışı hızlı ve ara belleğe alma sorunu yok.

Tüm favori TV şovlarınızdan veya favori haber kanallarınızdan tam bölümlere veya kliplere erişebilirsiniz. İzlemek istediğiniz şovu seçmeniz gerekiyor, ardından ücretsiz olarak yayınlanacak.

Uygulama kullanıcılardan olumlu eleştiriler alıyor. Yüksek kaliteli hizmet sunan mükemmel ve güvenilir bir uygulamadır.


Inat Tv, tüm eğlence ihtiyaçlarınız için tek durak noktasıdır. Canlı TV’yi doğrudan cep telefonumuzdan izleyebilirsiniz. Sadece iPhone, iPad ve Android için mobil uygulamalarımızı indirin veya akıllı TV uygulamamız aracılığıyla konsolunuzdan veya televizyonunuzdan talep edilenleri izleyin. Dünyanın dört bir yanından en iyi içerik seçeneklerine erişebilmenizi sağlamaya kararlıyız, böylece rahatlayabilir ve güvenli ve emniyetli bir ortamda inanılmaz etkileşimle eşleşen eğlenceli programların keyfini çıkarabilirsiniz.


inat tv box apk Uygulaması Hakkında

En sevdiğiniz yıldızlara, TV şovlarına dikkat etmek ve en son haberleri almak için ipuçları. İşte bu TV uygulaması hakkında sizinle paylaşmak istediğimiz birkaç şey.
Inat Box Apk indir tv ücretsiz çalışır ve diğer kategorilere indir tv üzerinden erişilebilir. En son sürüm olan Inat Tv uygulamasını edinin ve en iyi içeriğin keyfini çıkarın. Bizim trivia ile oynayacak, öğrenecek ve komik anlar yaşayacaksınız.

iNat-Box-Pro
iNat-Box-Pro

Veri güvenliği Inat tv kutusunun önceliği

Güvenlik, geliştiricilerin verilerinizi nasıl topladığını ve paylaştığını anlamakla başlar. Veri gizliliği ve güvenlik uygulamaları kullanımınıza, bölgenize ve yaşınıza göre değişiklik gösterebilir. Geliştirici bu bilgileri sağlamıştır ve zaman içinde güncelleyebilir.


inat tv box apk üçüncü taraflarla veri paylaşımı yapmaz.

Geliştirici, bu uygulamanın kullanıcı verilerini diğer şirketlerle veya kuruluşlarla paylaşmadığını söylüyor. Geliştiricilerin paylaşımı nasıl beyan ettiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Inat tv box apk ile toplanan veri yok


Geliştirici, bu uygulamanın kullanıcı verilerini toplamadığını söylüyor. Böylece bu uygulamaları herhangi bir baş ağrısı olmadan özgürce kullanabilirsiniz.

inat tv box apk’nin takip ettiği en iyi güvenlik uygulamaları

Veriler aktarım sırasında şifrelenir. Verileriniz güvenli bir bağlantı üzerinden aktarılır. İnat tv box apk indirirken ve kullanırken tereddüt etmenize gerek yok.

Veriler silinemez.
Geliştirici, verilerinizin silinmesini talep etmeniz için bir yol sağlamaz.

Yorum yapın